Temizlik Sirkesi pencere camları ve mutfak yüzeyleri için harika bir temizleyici maddedir. Camları gazete kâğıdı kullanarak temizleyin! Pırıl pırıl olacak ve hatta kolay kolay leke tutmayacaktır.

 * Temizlik Sirkesi ile ıslattığınız sentetik bir kumaşla (banyo lifi, ya da tül vs.) halı yüzeylerini mükemmel bir şekilde temizlemiş ve parlatmış olursunuz. Halıda sürünen bebeklerinizin hassas cildini de halı şampuanlarında bulunan zararlı kimyasallardan uzak tutmuş olursunuz. Kaldı ki bebeklerinizin ağzı halıya deyse bile zararı dokunmayacaktır.

* Temizlik Sirkesi aynı zamanda leke sökücüdür. Halı, mobilya, koltuk gibi eşyalarınızda ve aynı zamanda çamaşırlarınızda leke oluşmuşsa; lekelerin üzerine temizlik sirkesi dökün! Biraz bekleyip iyice durulayın. Lekelerin çıktığını göreceksiniz.

* Temizlik Sirkesi kötü kokuları da yok eder. Buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyaların iç yüzeylerini temizlik sirkesi ile temizleyip havalandırırsanız koku kalmayacaktır. Aynı zamanda kirleri de söküp atacaktır.

* Kirli fırın ve ocaklarınızı Temizlik Sirkesi ile ıslatıp bekleyin. 10–15 dakika sonra fırça yardımıyla temizleyin ve durulayın! Artık yemeklerinizle birlikte zararlı kimyasalları yememiş olacaksınız.

* Çamaşır makinesinin yumuşatıcı bölümüne yarım çay bardağı ilave edin. Çamaşırlarınız yumuşacık olacaktır. Hem de hiçbir zararlı kimyasal madde kullanmadan!

* Mutfak tahtanızı asla deterjanla yıkamayın. Hem aşınacak hem de kimyasal artıklar kalacaktır. Temizlik Sirkesi ile temizleyin!

* Bulaşıklarınızda su ve deterjan lekesi mi var? Parlatıcı gözüne 1 çay bardağı Temizlik sirkesi koyup öyle deneyin. Bakalım tabak ve bardaklarınız yıkandığında ne göreceksiniz?

* Banyo fayanslarınızda leke ya da sabun izi varsa;  Temizlik Sirkesi bunların hakkından gelecektir.

* Banyo terlikleriniz, ister sünger, ister, plastik ister tahta olsun Temizlik sirkesi bunlar için ideal temizleyici ve bakteri önleyicidir.

* Odanız kötü mü kokuyor. İşte çaresi! Temizlik Sirkesi ile temizlemeyi deneyin. Birkaç gün sonra odada sigara dâhil hiçbir koku kalmayacaktır. Boşuna oda spreylerine para verip lavanta, çilek kokacak diye ciğerlerinizi zehirlemeyin.

* Televizyon, telefon, bilgisayar gibi cihazlarınızı Temizlik Sirkesi ile silin. Kumanda, ahize, klavye ve mause üzerindeki el lekesini sirkeli su çıkaracaktır.

Temizlik Sirkesi'nin Faydaları ve Kullanım ipuçları